Wybierając materiały do rysowania i kolorowania dla najmłodszych, należy mieć na uwadze charakterystykę takich artykułów – przede wszystkim ich dopasowanie do wieku pociechy. Bezpieczne kredki dla rocznego dziecka dostępne w asortymencie naszego sklepu to produkty spełniające wszelkie kryteria w zakresie bezproblemowego użytkowania nawet przez niemowlaki. Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką tego typu wyrobów oraz ich zakupu!

Kredki malucha - bezpieczne kredki dla rocznego dziecka

2 gatunek Kredki Malucha 8 szt 2 gatunek Kredki Malucha 8 szt
Producent: Coloresca
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kredki Malucha 8 sztuk Kredki Malucha 8 sztuk
Producent: Coloresca
Cena: 79,00 zł
zobacz więcej

Jaki kształt powinny mieć pierwsze kredki dla najmłodszych?

Przy zakupie przyborów umożliwiających swobodną zabawę, a jednocześnie trenowanie motorki dłoni, warto zwrócić uwagę rozmiar produktów. Kredki dla maluchów muszą być przede wszystkim bardzo grube. Dzięki temu chwytanie ich będzie dla roczniaka bezproblemowe. Ważne jest również wykończenie. Muszą być bezpieczne, dlatego należy postawić na modele zaokrąglone i pozbawione ostrych krawędzi. Jednocześnie kredki dla rocznego dziecka powinny być na tyle duże i wytrzymałe, aby niemożliwe było ich połknięcie lub rozgryzienie. A jeśli o gryzieniu mowa – wszystkie przybory powinny być wykonane z nietoksycznych materiałów. Takie są kredki dla małych rączek, przygotowane w naszym asortymencie.

Kredki dla malucha - wybierz odpowiednie

Świetnie sprawdzą się przybory o większej twardości, które są idealne do swobodnego tworzenia linii, kropek, szlaczków i różnego rodzajów mazów na kartce papieru. Warto mieć na uwadze, że roczne dzieci nie wykonują precyzyjnych cieniowań i nie kolorują obrazków. Produkty z naszego asortymentu świetnie sprawdzają się w czasie kreatywnej zabawy malucha. Proponowane kolorowe kredki dla małych dzieci są odporne na nacisk i ewentualne uszkodzenia mechaniczne, takie jak np. złamanie. Nie odpryskują nawet przy uderzeniu o twardą powierzchnię. W naszej ofercie znajdą Państwo kredki zarówno dla niemowlaków, jak i dzieci starszych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl