Pobudzenie kreatywności pociechy poprzez kolorowanki w rolce dla dzieci to doskonałe rozwiązanie dla najmłodszych, którzy są znudzeni uzupełnianiem grafik w typowych zeszytach lub albumach. W tym wypadku papier można łatwo zwinąć, co pomaga w jego przenoszeniu. Proponujemy różne wzory i grafiki do uzupełniania. W ofercie dostępne są m.in. artykuły z serii legendy polskie. Kolorowanki tego typu dostarczamy odpowiednio zabezpieczone na czas transportu do zamawiającego. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem w tym zakresie!

Kolorowanki w rolce

Kolorowanka w rolce 30m Kolorowanka w rolce 30m
Producent: Coloresca
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
  • Zobacz warianty
Papier do rysowania w rolce 25m Papier do rysowania w rolce 25m
Producent: Coloresca
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej

Kolorowanki w rolce dla dzieci – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Materiały zawierające grafiki lub wzory do samodzielnego uzupełnienia barw zapewniają najmłodszym rozrywkę, ale też stymulują ich wyobraźnię i kreatywność. Duże kolorowanki dla dzieci bywają jednak trudne w transporcie – ich składanie może je uszkodzić lub spowodować nieestetyczne zagięcia. Rozwiązaniem w przypadku częstego przenoszenia takich artykułów jest nabycie ich w formie rolki. Kolorowanka tego typu świetnie nadaje się zatem dla pociech aktywnych, które poszczególne zabawy lubią prowadzić zarówno w domu, jak i poza nim. Plakat zwija się szybko i bezproblemowo, dlatego jest idealny dla najmłodszych w różnym wieku – wyróżnia go łatwość użytkowania.

Oferowana w naszym sklepie kolorowanka w rolce jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci lubiących uzupełnianie barw na rozmaitych grafikach, ale poszukujących nowych bodźców w tym zakresie. Typowe zeszyty i albumy nierzadko w krótkim czasie zaczynają być zbyt nudne, przez co pociecha przejawia niechęć do zabawy z nimi. W takiej sytuacji dobrym wyborem będzie właśnie duża kolorowanka w rolce – np. z serii legendy polskie. Takie artykuły proponujemy klientom w atrakcyjnych cenach, zapewniając jednocześnie szybką i bezpieczną wysyłkę pod wskazany adres.

Warto zatem postawić na produkt, który przez wiele dni w różnych miejscach zapewni najmłodszym rozrywkę przy zachowaniu rozwoju zdolności motorycznych. Gwarantujemy najwyższą jakość tego typu artykułów i dostępność wielu motywów takich jak polskie legendy. Kolorowanki pomagamy dopasować do wieku oraz preferencji dzieci. Warto wybierać kolorowanki dopasowane do rozwiniętych umiejętności. Czasem mniej znaczy więcej - my wprowadziliśmy teraz nowy produkt kolorowanka malucha, która uwzględnia proste rysunki dla chłopca i dziewczynki – zapraszamy do kontaktu w razie wątpliwości przy zakupie!

Kolorowanki w formie polskich legend

Jeśli Twoje dziecko wykazuje zainteresowanie historią, rycerzami i baśniami, z całą pewnością polubi nasze kolorowanki przedstawiające legendy polskie. Dostępne w formie poręcznej rolki uszczęśliwią każdego malucha lubiącego zapierające dech w piersiach historie o dziejach naszego narodu. Kolorowanie fantastycznych scen z polskich legend sprawi, że Twoja pociecha nie tylko będzie się dobrze bawiła, ale też dowie się czegoś ciekawego. Jako rodzic możesz połączyć zabawę w malowanie z opowiadaniem historii. Dziecko na pewno będzie przeszczęśliwe!

Oprócz nowej wiedzy o legendach polskich Twój maluch rozwinie też swoje umiejętności motoryczne. Przez zaangażowanie w wypełnianie ciekawych grafik kolorem poprawi się jego koncentracja, skupienie i cierpliwość. Taka zabawa w znaczący sposób wpływa na rozwój wyobraźni małego artysty. Za to opowiadanie historii i legend zacieśni Wasze więzi. Kto wie? Być może uda Ci się zaszczepić w dziecku miłość do historii? Wspólna zabawa wśród polskich legend może w tym pomóc! Gwarantujemy, że taka forma zabawy na pewno się Wam nie znudzi!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl