Wszystkim rodzicom małych pociech z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy produkt, czyli nasz stojak na papier do rysowania. Jest to element wyposażenia, którego nie powinno zabraknąć w żadnym dziecięcym pokoju. To właśnie dzięki niemu można zadbać o to, aby akcesoria przeznaczone do twórczej zabawy najmłodszych były odpowiednio posegregowane. Pozwoli to uniknąć bałaganu, a co za tym idzie – konieczności częstego sprzątania. Stojak na kolorowanki w rolce to zatem niezwykle praktyczne rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością.

Za jego zakupem przemawia nie tylko bardzo atrakcyjna cena, a także fakt, że został on wykonany ze sklejki, czyli bezpiecznego oraz lekkiego materiału. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do składania zamówień. Zadbamy o to, aby wybrany uchwyt na rolkę papieru do rysowania dotarł pod wskazany adres tak szybko, jak tylko to możliwe. Jesteśmy pewni, że prezentowany asortyment spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

Stojaki na kolorowanki w rolce

Stojak na rolkę duży Stojak na rolkę duży
Producent: Coloresca
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stojak na rolkę mały Stojak na rolkę mały
Producent: Coloresca
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej

Stojak na papier do rysowania

Dostępny w naszej ofercie asortymentowej uchwyt na papier do rysowania ma wiele istotnych zalet – zarówno z perspektywy rodziców, jak i dzieci. Znacząco ułatwia malowanie i tworzenie małych dzieł sztuki. Po złożeniu zamówienia produkt dotrze do Państwa w formie przeznaczonej do złożenia. Montaż elementów jest jednak bardzo prosty. Nie należy jednak zapominać o tym, że proces ten powinien być wykonany wyłącznie przez osobę dorosłą. Po połączeniu ze sobą poszczególnych części nie zaleca się ich ponownego rozkładania, gdyż mogłoby to osłabić całą konstrukcję.

Na stojaku na papier do rysowania może zostać umieszczona nawet 30-metrowa rolka kolorowanek o szerokości 21 cm. Taki zapas z pewnością wystarczy pociechom na długo. Zapraszamy do kontaktu. W razie pojawienia się wątpliwości nasi doświadczeni doradcy z przyjemnością odpowiedzą na pytania i przedstawią największe korzyści wynikające z zakupu uchwytu na papier do rysowania. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do rodziców, którym zależy na tym, aby wspierać dzieci w ich kreatywnym rozwoju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl