O nas

Co COLOResca robi dla dzieci?

Z wielką pasją, tworzymy produkty, które pomagają maluchowi poznawać świat. Jako COLOresca bierzemy pod uwagę potrzeby dziecka wynikające z okresu rozwoju – traktując z wielkim szacunkiem jego specyficzne potrzeby (chęć eksploracji oraz zabawy), pomagając dziecku rozwijać motorykę małą i dużą, funkcjonowanie emocjonalne oraz społeczne, nie zapominając przy tym o funkcjach poznawczych (językowych i komunikacyjnych).

Dla nas kredki i farbki to coś więcej, niż narzędzie artystyczne – staramy się, aby pobudzały one mózg przy pomocy układu dotykowego. Tego typu integracja sensoryczna ma ogromny wpływ na rozwój pozostałych zmysłów (wzrok, słuch, węch oraz smak).

Zdajemy sobie sprawę, że rozwój motoryki małej oraz dużej wpływa na większą niezależność dziecka w późniejszym okresie życia, a przecież dzieci tak szybko dorastają… Nie zapomnieliśmy również o nich! Dla starszych dzieci stworzyliśmy serię kolorowanek, traktując kolorowanie jako aktywność, która pomaga wykształcić współpracę z rówieśnikami lub wspólną zabawę z rodzicami. Kolorowanie wspiera także cechy indywidualne, poprzez radość z wykonanego zadania – samodzielnego pokolorowania obrazka.

Co COLOResca robi dla rodziców?

Pomagamy, aby samodzielna zabawa najmłodszych nie sprawiała rodzicowi kłopotów. Z tego powodu ślady kredek i farbek na ścianie są łatwo zmywalne – nie trzeba martwić się o pokolorowaną ścianę ani o odciśnięte ślady rączek dziecka na podłodze – większość zabrudzeń z łatwością można zetrzeć wilgotną ściereczką, nie zostawiając jakichkolwiek śladów.

Pamiętamy również o tym, że głównym towarzyszem zabaw jest rodzic, który samodzielnie wybiera aktywności dla swojego dziecka. Dlatego nasze produkty są bezpieczne i przebadane dermatologicznie – nie podrażniają skóry i nie powodują alergii. Produkty nie posiadają szkodliwego Bisfenolu A ani innych fenoli.

Nasze produkty to efekt wieloletniej pracy, pasji i zaangażowaniu wielu osób, w tym też rodziców, którzy chętnie dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Przekazujemy Ci produkty, które są w pełni przemyślane, atrakcyjne wizualnie oraz sensorycznie. Podaruj swojemu dziecku produkty linii COLOresca!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl